Online koncert „Komu dnes zavoláme?“ – 1. část

Bývá dobrým zvykem, že žáci ZUŠ Blovice pravidelně vystupují na veřejných koncertech. Letos jsme bohužel museli přistoupit ke změně a žákovské výkony nyní přinášíme k vám domů online. Rozhodli jsme se, že využijeme čas předvánoční a každý týden do Vánoc budou moci posluchači na webových stránkách školy shlédnout sestřih toho nejlepšího, co se žáci při distanční výuce naučili.

Jak již název minikoncertů „Komu dnes zavoláme?“ napovídá, vycházíme ze způsobu naší práce posledních týdnů. S dětmi jsme si volali, psali, „Skypovali“. Ze svých domovů nám nyní děti hrají prostřednictvím videí, které se svými rodinami natočily.

Přejeme Vám příjemný poslech a dobrou zábavu – a v čase adventním hlavně pohodu a pevné zdraví!